poniedziałek, 20 października 2014

Toy Story!

Nowy film animowany do kolekcji! Toy Story ♥  Pierwsze dwie karteczki dostałam od iwaki_13, a ostatnią w ramach tagu " 5 w kopercie" od sydus ;) 


Krótko o filmie! Pierwsza część opowiada o zabawkach chłopca o imieniu Andy. Akcja zaczyna się kiedy w prezencie na urodziny Andy dostaje astronautę Buzza Astrala, wtedy ulubiona zabawka chłopca kowboj Chudy czuje się zazdrosny i próbuje się go pozbyć. 


Uwielbiam naklejki bajkowe na kartkach ;) 

Wszystkie kartki przedstawiają sceny z drugiej części filmu! Opowiada ona o gościu, który kradnie Chudego i chce go oddać do muzeum. A reszta zabawek idzie mu na ratunek :) 

Bardzo wszystkim polecam obejrzenie wszystkich części! 
Jest ich 3, a w 2015 roku wyjdzie 4. Nie mogę się doczekać ;) 

3 komentarze:

 1. Ah, film dzieciństwa! Prześliczne kartki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja widziałam chyba tylko fragmenty pierwszej części... Są filmy animowane i bajki, które uwielbiam i mogłabym oglądać w kółko np. "Auta", a są takie, których w ogóle nie widziałam i mnie nie ciągnie jak "Madagaskar" czy "Epoka lodowcowa". Nie mam pojęcia, od czego to zależy! W ogóle ostatnio też mnie nurtowało, skąd ludzie biorą takie pocztówki np. z bajkami? :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja lubię oglądać wszystkie bajki, zawsze poprawiają mi humor, ale tez mam takie, które po prostu ubóstwiam np. Strażnicy marzeń, Kraina lodu, Jak wytresować smoka. Mnie ostatnio w ogóle nie ciągnęło do ślimaka Turbo. ;p Ja też nie mam pojęcia skąd biorą,w Polskich sklepach nie mogę ich znaleźć, ale cieszę się ,że ktoś je ma i się ze mną wymienia ! ;)

   Usuń