czwartek, 27 listopada 2014

Międzybrodzie Żywieckie

Międzybrodzie Żywieckie jest to wieś położona na południowo-wschodnim brzegu Jeziora Międzybrodzkiego w województwie śląskim. Na górze Żar od od 1936 znajduje się Górska Szkoła Szybowcowa "Żar" AP. Karteczka urzekła mnie właśnie samolotem, a dostałam ją w ramach swapu od Magdy, którą poznałam na Facebooku.

A co do samolotów! Oglądaliście drugą cześć "Samolotów" Disney'a? Jestem totalnie zachwycona! W sumie widziałam go dwa tygodnie temu, a do tej pory obejrzałam go w sumie już 6 razy ! Zachwyciła mnie fabuła związana ze strażą pożarną i świetnie dobrani bohaterowie. Bardzo polecam :)

6 komentarzy:

 1. Nie oglądałam nawet pierwszej części, jestem bardzo do tyłu jeśli chodzi o wszystkie wydarzenia filmowe, bajkowe, i wogóle tv... ;/
  Muszę nadrobić, ale jakoś nie mam ani ochoty, ani chęci. Wolę czytać książki, albo pisać listy :D

  Pocztówka mi się podoba, nawet bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudna pocztówka:) a te samolot urzekł mnie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie widziałam "Samolotów", czy to film równie świetny jak "Auta" :D? Za to samoloty same w sobie lubię oglądać (oczywiście nie te rozbite...). Lubię nimi latać (dobra, tylko dwa razy, daleko mi do weteranów, którzy latanie traktują jak jeżdżenie samochodem), ale i tak sprawiło mi to niezwykłą przyjemność, widoki z góry (jeśli akurat chmurki nie zasłaniały) były obłędne, no i to przyspieszenie w momencie startu - niesamowite uczucie.
  Kartka bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, tak. Jeszcze lepszy niż AUTA :D

   Usuń
 4. Ja nawet pierwszej części nie oglądałam... Kopciuszek najlepszy :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładna pocztówka! Byłam ostatnio w Międzybrodziu w weekend - wtedy na niebie aż się roi od samolotów. ;)

  OdpowiedzUsuń