wtorek, 16 grudnia 2014

Kraina Lodu

Witajcie! Ostatnio jestem tu coraz rzadziej, natłok obowiązków w szkole. Na szczęście jeszcze kilka dni i nastanie wyczekiwana przerwa świąteczna! Jak Wam idą przygotowania do świąt? Jak na razie powoli ruszają porządki i robienie łańcucha na choinkę :) 

Dziś Wam pokarzę karteczki w klimacie zimy, której jeszcze nie widać :p Mam nadzieje,że do świąt spadnie! Wracając do pocztówek. Dostałam je od Andrea z Czech  w ramach wymiany facebook'owej  i przedstawiają jeden z najlepszych filmów animowanych Disney'a - Krainę Lodu! 


Kraina lodu to niesamowita opowieść o dwóch siostrach. Jedna ma moc kontroli śniegu i sprowadza srogą zimę na swoje królestwo, a druga próbuje to naprawić :) 


Najbardziej urzekła mnie postać Olafa! Jest to bałwanek, który jest zawsze pozytywnie nastawiony, szczery i nawet, gdy się rozpadnie zawsze się pozbiera! 


W bajce jest mnóstwo piosenek! Wszystkie przepiękne! Jedna z nich: 

Oglądaliście ją? Jeśli nie to bardzo Wam ją polecam ! 


8 komentarzy:

 1. Hah Kraina Lodu, świetna bajka :D I bałwanek Olaf najlepszy <3 No i piosenki jak przystało na dobrą bajkę Disney'a są piękne. A pocztówki, co tu dużo mówić, takie bajkowe ;p z Olafem jest najlepsza ;d

  OdpowiedzUsuń
 2. Taak, oglądałam i bardzo mi się podobała, a piosenek z "Krainy Lodu" zdarza mi się słuchać w wolnych chwilach ;)
  Kartki śliczne!
  W sumie tez ucieszyłabym się ze śniegu - lepszy biały puch niż taka szaruga jak teraz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne kartki z fajnej bajki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie oglądałam "Krainy Lodu", ale kojarzę bałwanka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie, jeszcze nie oglądałam, ale chętnie oglądnęłabym z jakimś mężczyzną... bajki ogląda się tylko z facetami. Uwielbiam śnieg, więc bajka chyba idealna dla mnie ^^ A pocztówki, bardzo fajne i te znaczki...mrmrmrmr :)

  zapraszam na: postcrossing-by-zania.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow, kartki z Frozen, ale świetne! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeden z najlepszych filmów Disneya! Oglądałam już kilka razy. Najbardziej lubię Olafa :) Niestety nie mam jeszcze żadnej kartki z Krainy Lodu. Twoje są piękne! :)

  OdpowiedzUsuń