sobota, 27 grudnia 2014

Świąteczny czas!

Witajcie! Święta szybko minęły. Odpoczynek mi się przydał. Dziś kończę czytać książkę "Zmierzch", a od jutra zaczynam się uczyć wszystkiego po kolei polski, angielski, matematyka.. 
Po wolnym czeka mnie próbna matura! 

A teraz coś do podtrzymania świątecznego klimatu - pozostałe kartki świąteczne ! 
Bardzo wszystkim dziękuję. :)
^ od Edyty z Więcborka 

^ od Ady ^ od Krystyny


Bardzo spodobało mi się wnętrze kartki :) 

5 komentarzy:

 1. O, to w tym roku w święta na brak pocztówek (nie tylko świątecznych) nie możesz narzekać:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta nagroda jest przeurocza. Lubię takie nietypowe kartki świąteczne.
  "Zmierzch" jako książka wciąga i szybko się czyta (jeśli mówimy o tym samym "Zmierzchu" ;)), film natomiast słaby. Ja teraz zaczęłam czytać "Jej wszystkie życia".
  U nas w szkole próbne matury były przed świętami... Mam nadzieję, że Tobie pójdą dobrze, mimo że to tylko próby. :) I że nie będziesz się niepotrzebnie stresować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książka mi się bardzo podobała. Lubię czytać książki, które "napisane są: przez główną bohaterkę/ bohatera. Trochę różni się od filmu, ale film mi się też podobał. Chodź po przeczytaniu książki widzę, że w niektórych momentach słabo aktorzy pokazywali uczucia. przeżycia.
   Przeczytałam opis "Jej wszystkie życia" i wydaje się być bardzo ciekawy!

   Usuń
 3. Śliczne pocztówki. od Edyty też dostałam taką pocztówkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już mam za sobą całą serię książek oraz filmów :D wszystkie książki i filmy mi się podobały :) Chociaż długo nie chciałam się przekonać do przeczytania i obejrzenia, ponieważ nie przepadam za takimi opowieściami. Jednak myliłam się ;) Ja skończyłam czytać wczoraj "Strefa cienia: Trzy lata z psychopatą - historia prawdziwa' - bardzo ciekawa książka! Polecam ;)

  OdpowiedzUsuń