niedziela, 25 stycznia 2015

Panda

Pocztówek ze zwierzakami nie zbieram, wolę mieć żywe :) Kartek z pandami widziałam bardzo dużo, ale ta jakoś szczególnie przypadła mi do gustu. Na prawdę, gdy tylko zobaczyłam tą kartkę z czarno-biały misiami wiedziałam że muszę ją mieć. :p Na niej pandy wyglądają wyjątkowo przepięknie i przesłodko. Karteczka przyleciała do mnie z Czech od Andrea :) 

Bardzo podoba mi się taka pieczątka. Sama poszukam takiej do zdobienia pocztówek w kopercie, tylko ja wolałabym okrągłą :) A Wam się podoba ? 

11 komentarzy:

 1. Przeurocze misie. :) Też nie zbieram pocztówek ze zwierzętami, ale niektóre są naprawdę piękne np. z wilkami, z niedźwiedziami. A pandy jakoś zawsze sprawiają, że się rozpływam.
  Pieczątka też fajna, właśnie zauważyłam, że niektórzy postcrosserzy mają pieczątki z różnymi napisami, obrazkami itp.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pocztówka i pieczątka bardzo fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładna pocztówka, bardzo sympatyczne zwierzątka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozkoszna ta pocztówka, ja uwielbiam kartki z pandami! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Słodziutkie pandy :) Ja bardzo lubię kartki ze zwierzakami :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też nie gustuję w kartkach ze zwierzakami, ale te są urocze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zostałaś nominowana do Liebster Blog Award. Więcej info here: http://blueskyylar.blogspot.se/2015/01/liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja mam pieczątkę taką ze zmienianymi napisami, więc mogę ustawić np. "Have a good day", "name....", "Happy :-)" i inne :) Widziałam gdzieś ostatnio, że są takie piękne pieczątki, które tworzą taką ramkę dookoła znaczka, niektóre były naprawdę piękne :) Można (jeśli ktoś ma talent) zrobić pieczątkę na gumce do zmazywania.

  Ja lubię kartki ze zwierzętami jeśli prezentują one typowe zwierzaki w danym kraju, np. szwajcarskie krowy na tle gór (chociaż do tego przekonałam się jakoś niedawno), czy kangury w Australii. A jeśli już jest zwierzak i nazwa państwa z przodu to już w ogóle żyć nie umierać :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Oooooo pandziątka! :D
  Też chcemy taką widokówkę. Czarno-białe misie wyglądają przepięknie na zielonym tle :)

  OdpowiedzUsuń