środa, 20 maja 2015

Dzisiejsza skrzynka

Witajcie! Nawet nie wiedziałam, że możliwe jest być w takim błogim stanie. Jestem już po wszystkich maturach. Nie każda poszła mi idealnie tak , jak chciałam . Za to innymi byłam mile zaskoczona. Teraz tylko czekać do końca czerwca na wyniki. Przesyłki będę starać się dodawać na bieżąco, a zaległe w chwilach pustej skrzynki. To na początek co wpadło dziś do skrzynki .
Poniższą pocztówkę dostałam od Tomasza! Przedstawia miasto położone w województwie wielkopolskim. W lewym górnym rogu znajduje się  kościół farny św. Jakuba , pod nim jest kościół św. Ducha , a po prawej Ratusz. 

Przyznam się znaczka nigdy nie widziałam, a często zdarza mi się przeglądać internetowy sklep filatelistyczny. Bardzo mi się podoba, ze względu na przesłanie! 

Dzisiaj również dostałam niedawno wygraną książkę na blogu Książkoholizm! Podobno seria jest świetna, ale ta książka to dopiero czwarty tom, więc przede mną jeszcze wcześniejsze trzy.  :) 

Jest to wyjątkowa paczka, ponieważ na niej znalazłam znaczek envelo.pl . To pierwszy w mojej kolekcji. Bardzo ciekawy!


7 komentarzy:

 1. ja również ma już wolne i chciałabym mieć już wyniki.. chociaż w czerwcu czekają mnie jeszcze egzaminy zawodowe... :) kartka bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również mam w czerwcu zawodowe , ale dopiero na początku czerwca się za naukę zabieram :P

   Usuń
 2. Oo, Murowana Goślina! Miasto oddalone o około 20 kilometrów od mojego Poznania, a ja wciąż nie mam z niego pocztówki! A znaczek z envelo... Ciekawy. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja także dostałam pocztówkę od Tomasza z Murowanej Gośliny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również otrzymałam ostatnio pocztówki od Tomasza (ale takiej jak Ty nie :)) i na jednej z nich również był ten cudowny znaczek. Nie widziałam go w sklepiku filatelistycznym w Toruniu, a jest naprawdę wspaniały.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ratusz bardzo mi się podoba. Ostatnio zaopatrzyłam się w kilka takich znaczków w przemyskim sklepie filatelistycznym ;p

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię ten znaczek i sama ostatnio wysłałam go na kilku pocztówkach, bo i przekaz dobry i sam znaczek ładny :)
  Ooo Murowana Goślina, kojarzę bo kiedyś grałam w zawodach w siatkówkę przeciwko zespołowi właśnie z tej miejscowości ;) Okładka książki jest ciekawa, gratuluję wygranej!

  OdpowiedzUsuń