poniedziałek, 1 czerwca 2015

Plakaty, ulotki i różne cudowności

Na samym początku wszystkim wam życzę wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka ! Przyznam się ,że spędzam go w łóżku. Wczoraj wróciłam z zawodów koło 3 w nocy. O konkursie wspomnę w następnym poście i pochwalę się pocztówkami z podróży. Dziś mam dla Was trochę zapomnianą paczkę od Tomasza! Całkiem zapomniałam Wam ją pokazać. Uwielbiam takie niespodzianki! Plakatami i ulotkami z pierwszego zdjęcia obkleiłam ścianę w moim pokoju. Powtórkami obdarowałam przyjaciół. 

Miałam w planach pocztówkową ścianę, ale z niej zrezygnowałam. Plakaty zabierają dużo miejsca, a nigdy nie mogę z żadnego zrezygnować. Chyba czas zaklejać sufit :P 

Przepiękny zamkowy kalendarz. Na początku trochę mnie mylił, bo zaczyna tydzień od niedzieli, a ja przyzwyczajona jestem od poniedziałku. Raz przyśpieszyłam sobie sobotę i w piątek w domu zostałam. Co kolejny miesiąc to piękniejszy widok. 

Gazety strażackie i zamkowe ulotki! Polskie ubranie strażackie podoba mi się bardziej niż strój angielskich strażaków. W gazetach od samochodów wzroku nie mogę oderwać! 

Tomaszu, bardzo dziękuję! :) 

6 komentarzy:

 1. super przesyłka. też kiedyś miałam całe ściany w plakatach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ściany w plakatach mmmmm.... :D coś co kocham najbardziej.
  Widzę, że fanka Marvela :D super ulotki, pocztówki szczególnie z pająkiem i Iron Manem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny ten kalendarz z zamkami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna przesyłka. Zazdroszczę tego kalendarza. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Twoja paczka zupełnie różni się od mojej. ;) Super, że sprawiła Ci dużo radości. Podoba mi się ten kalendarz z zamkami!

  OdpowiedzUsuń
 6. Widać, że p.Tomasz dobiera rzeczy do paczek indywidualnie, tak aby osoba, która ją otrzymuje była jak najbardziej szczęśliwa :) Te wszystkie ulotki z ostatniego zdjęcia, wow! Dla takiej fanki straży jak Ty, to musi być naprawdę świetny prezent. Mnie podoba się najbardziej zamkowy kalendarz oraz zamkowe ulotki :)

  OdpowiedzUsuń