piątek, 24 lipca 2015

Wsparcie dla maturzystek!

Po maturach dostałam kolejną paczkę od Tomasza. Dostałam ją dzięki Sarze za co jej bardzo dziękuję! Napisała do mnie, że wysłała paczkę w imieniu Tomasza. Wspomniała ,że to pakiet wsparcia dla maturzystek. Na pierwszą myśl wpadła mi góra czekolady i pocieszający list. A to co dostałam pozytywnie mnie zaskoczyło! 

Dostałam komiks Buffy Postrach Wampirów. Pamiętam ,że serial o tym samym tytule oglądałam w dzieciństwie, ale za nim nie przepadałam. Był za straszny dla mnie. Teraz pewnie by mi się spodobał, tak jak komiks. Chodź teraz ciężko mi znieść, że wampiry są złe, a nie są przystojniakami. To prawdziwy cios w serce. Zeszyt Guliwera jest równie świetny. Posłuży mi za własną podróżniczą kronikę. Zapewne parę kartek wykorzystam na papeterię.
Dostałam również małe urocze pluszowe stworki. Mam już takie strażaczki. Porozstawiane są u mnie w całym pokoju. Są bardzo radosne! Przepiękne kalendarze. Teraz mam już trzy w pokoju. Dwa strażackie i jeden z zamkami. Różne przydatne drobiazgi: zakreślacze, długopisy, breloczki, smycze, naklejki do czyszczenia ekranów, gazety, plakaty, ulotki i podkładki. Jak zobaczyłam kartkę z małpą to po prostu padłam ze śmiechu. Super jest! Oczywiście nie zabrakło słodyczy! Zakochałam się w Reese's! Na końcu torba pełna pocztówek, które przybliżę w oddzielnym poście. 

Bardzo dziękuję Tomaszu za super niespodziankę! :) 

7 komentarzy:

 1. Reese's - ostatnio jest jakieś szaleństwo z nimi związane, bo wszędzie je widzę :D Czy one są produkowane w Holandii czy gdzieś indziej? Bo w sumie ktoś wspominał, że kupił je akurat tam i dlatego wiem, że w tym roku muszę ich poszukać jak tam będę. Tyle drobiazgów, a wszystko takie ciekawe! Zakreślacze, długopisy - tego nigdy za wiele. Nie mówiąc o ulotkach czy podkładkach!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam pojęcia gdzie są produkowane :/ Myślałam, że w Anglii :p

   Usuń
  2. Reese's to jedne z bardziej popularnych słodyczy produkowanych w USA. Czekoladowe foremki nadziewane masą z orzeszków ziemnych.
   Od ubiegłego roku można je kupić w UK. Pierwsza była sieć supermarketów ASDA należąca do amerykańskiego Wal-Marta. Wa-Mart ma też sueprmarkety w Niemczech więc przypuszczam że i tam też je sprzedają.

   Usuń
 2. Reese's są cudowne! :D Też dostałam. :) Ostatnio również w moje ręce wpadła paczuszka od Tomasza pełna wspaniałych niespodzianek.
  Widzę, że dostałaś dużo pięknych pocztówek. Mnie zwykle widokówki i słodycze cieszą najbardziej. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowita przesyłka. Ja właśnie uwielbiam złe wampiry, a właściwie nie trawię przystojniaków. Wampir to krwiożercza bestia! Może być przystojna, ale przede wszystkim powinna być przerażająca! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna przesyłka. Niby takie małe drobiazgi, a zawsze cieszą nasze serducha :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kocham takie przesyłki, dostarczają tyle radości! Serce przepełnia się wdzięcznością dla nadawcy, a ten z kolei cieszy się, widząc nasze szczęście :). Daaaaawno nie dostałam tak pokaźnej paczuszki :P. Nic tylko zazdrościć!

  OdpowiedzUsuń