poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Malezja

Druga pocztówka z portalu PostcardUnited i kolejny nowy kraj do mojej kolekcji! Malezja jest to kraj w Południowo-Wschodniej Azji. Jej stolicą jest Kuala Lumpur. 

Pocztówka przedstawia rekonstrukcje Pałacu Sułtanatu Malakka. Budynek został zbudowany w 1984 roku. Muzeum zostało oficjalnie otwarte w dniu 17 lipca 1986 roku. Budynek wykonany jest z twardego drewna, podczas gdy dach jest wykonany z drewna "Belian". 

Thank you , Melinda! :) 

9 komentarzy:

 1. Gratuluję nowego kraju! Bardzo ładny widok! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z Malezją zawsze kojarzyła mi się taka seria kartek... z białą ramką... Może wiesz o co chodzi :P. Ta jest w sumie pierwszą widokówką nie z tej serii, którą mam okazję zobaczyć :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten pałac prezentuje się świetnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładna jest ta pocztówka, taka w moim guście i mimo, że kartkę z Malezji już mam w kolekcji to chętnie przygarnęłabym również i tą. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niewiele mam kartek z Malezji o "normalnych kształtach". Głównie pojawia się u mnie ta ciekawa seria kartek "dziwnie ściętych". Twoja jest świetna. Gratuluję nowego kraju. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ooo tak :D Mi też z Malezją zawsze kojarzyły się pocztówki z białą ramką :D I również pierwszy raz chyba widzę inną :D

  OdpowiedzUsuń
 7. świetna pocztówka, ja dziś znów wylosowałam adresy na PU. :D dzięki temu portalowi dostałam już dwie kartki z Malezji. :D moje statystyki na PU są trochę dziwne, bo mam 16 wysłanych kartek i 24 otrzymane, ale może jakoś to się wyrówna. póki co cieszę się, że udało mi się otrzymać tyle pięknych kartek właśnie dzięki tej stronie! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję pocztówki z nowego kraju!

  OdpowiedzUsuń
 9. świetna kartka, chociaż gdybym nie wiedziała, że to Malezja to nigdy bym nie pomyślała, że to z tamtego regionu. Chiny tak, ale Malezja - absolutnie :)

  OdpowiedzUsuń