środa, 4 listopada 2015

Pocztówkowa wymianka - podsumowanie!

Cześć! Na samym początku bardzo dziękuję za rozwianie moich wątpliwości, co do przyszłości bloga (poprzedni post)! Bardzo cenię sobie wasze zdanie! Wracając do tematu posta. Wszystkie kartki dotarły! Więc czas podsumować moją ostatnią zabawę, a dokładnie Pocztówkową wymiankę z okazji Tygodnia Pisania Listów (następnym razem wymyślę krótszą nazwę :p). Poczta spisała się na medal i każdy otrzymał swoją pocztówkę. Nawet dwie, dzięki pomysłowi Tomasza, a naszej wspólnej realizacji (za co bardzo dziękuję Tomku!)
Kartki, które brały udział w wymianie! 
Kilka osób zastanawiało się i pytało mnie czemu otrzymali dwie pocztówki.  Wyjaśnienie jest bardzo proste. Tomasz ( powinniście go już kojarzyć po cudownych paczkach z Anglii! ) zaproponował wysłanie pięciu pocztówek, ale wysłał sześć (też się załapałam)! Nie chciałam nikogo wyróżniać, więc do pozostałych osób wysłałam bonusowe kartki z Polski. 
Bonusowe pocztówki od Tomasza! 
Jeszcze kilka dni temu martwiłam się, że zabawa nie zakończy się sukcesem. Na szczęście wczoraj doszły ostatnie pocztówki. Przyznam się. Trochę się zakręciłam i niektóre osoby pytałam po kilka razy ( za co bardzo przepraszam!) , czy już kartki do nich doszły. W sumie w wymiance wzięło udział 13 osób + ja. Kartki zaczęły dochodzić bardzo szybko. Większość dotarła już po tygodniu. Nie będę podawać wszystkich osób po imieniu i nazwisku, bo nie wiem czy by sobie tego życzyły. Na końcu posta podam blogi osób, które brały udział. Tam będziecie mogli zobaczyć resztę kartek( na niektórych już się pojawiły)! 
Bonusowe pocztówki ode mnie + wymiankowa dla Doroty! 
Mam nadzieję, że wszyscy zadowoleni są z pocztówek! Już mam kilka pomysłów, jak usprawnić takie zabawy. Nawet planuje coś na grudzień! Moje otrzymane pocztówki pokaże Wam w oddzielnych postach. W tym tygodniu ciąg dalszy luźnych postów ( rozwiązanie konkursu oraz kolejny Liebster Award). Znajdą się chętni na kolejną wymiankę ? :) 

Blogi osób, które brały udział w zabawie ( w kolejności zgłoszeń) : 

16 komentarzy:

 1. Jakoś 'przegapiłam' tę wymianę, ale w następnej chętnie wezmę udział.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już wspomniałam planuje coś na grudzień, chodź zapisy ruszą już w pod koniec listopada! Serdecznie zapraszam! :)

   Usuń
 2. Zabawa wspaniała! :) Widzę na zdjęciach swoje kartki! I na pewno wezmę udział w następnej wymiance :>

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja uwielbiam pocztówki. Zawsze przywożę sobie z wakacji i różnych miejsc, które odwiedzam co najmniej 2 sztuki - jedną wkładam do albumu a druga (z innym widokiem na niej) ustawiam do kolekcji na półce :) ale z nikim nie wymieniam się pocztówkami. Wśród moich znajomych raczej nie panuje taki zwyczaj. Mogę Ci wysłać warszawską pocztówkę, których mam aż nadmiar :D jeśli chcesz, to napisz mi swój adres na maila: aniaa68@poczta.onet.pl :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za propozycję, na pewno skorzystam :D !

   Usuń
 4. Chętnie wezmę udział w następnej wymiance :) Świetny pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiście jestem zadowolona z wymianki :) Super zabawa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo się cieszę ! Już bym chciała ruszyć z kolejną , ale myślimy nad nazwą :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ja również jestem jak najbardziej zadowolona ze swojej wymiany, zwłaszcza ze nie spodziewałam się dwóch pocztówek i z pewnością - jeśli nie przegapię - wezmę udział w kolejnej :)

  ps. adres bloga to teraz http://pasazerkowy.blogspot.com , tamten adres już jest nieaktualny ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam! Zapomniałam! Kopiowałam ze zgłoszeń i wypadło mi z głowy. Już poprawiam :)

   Usuń
 8. Mnie też chyba coś ominęło. Ale tak to jest jak ma się zaległości na blogach :/
  Kartka (chyba to jest fragment ściany kościoła) z UK jest wyjątkowo piękna! Nigdy wcześniej takiej nie widziałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem jak to jest mieć zaległości :/ też powoli zaglądam na blogi i wracam do wcześniejszych wpisów. A właśnie ja dostałam tą pocztówkę i w najbliższym czasie pokaże na blogu ;)

   Usuń
 9. Wymianka była super, a dodatkowa pocztówka była świetną niespodzianką :) chętnie wezmę udział także w następnej edycji :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeszcze ja, jeszcze ja :D. Zapomniałaś o mnie :D! Bardzo podoba mi się pomysł takiej wymiany i jeśli tylko będą kolejne edycje, to jestem chętna! Dodatkowa pocztówka była zaskoczeniem, ale przyjemnym, lubię takie niespodzianki :). Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń