niedziela, 22 września 2013

...Miło mi Cię poznać! Jestem Magda i właśnie trafiłaś/eś na mojego bloga! Bardzo się z tego cieszę i zapraszam cię do czytania! 


Trochę o mnie .. 

Jestem dziewczyną, która marzy, by  w przyszłości zostać zawodowym strażakiem. Osobą, która nie umie skupić się na jednej rzeczy i chce wszystkiego w życiu spróbować. Uwielbia być w grupie ludzi, ale czasem potrzebuje chwili samotności. Kocha aktywnie spędzać czas, ale również lubi zatracić się w planszówki i książki.

Więcej informacji znajdziecie w odpowiedziach na wasze pytaniaO czym tu piszę? 

Akutalnie o wszystkim! Tematem przewodnim są pocztówki i podróże. Pojawiają się też moje inne zainteresowania: straż pożarna, książki, filmy, seriale, planszówki, fotografia.


Plany:
Znaleźć odpowiednią nazwę dla bloga! 
Pokazać wszystkie pocztówki, jakie mam. 
Zrobić poradnik dla początkujących postcrosserów. 


Historia bloga: 
Blog wiele razy zmieniał nazwę, więc aby stali czytelnycy mogli się w tym połapać krótko to opisałam. Początkowo blog nie miał swojej nazwy, ale widniał pod adresem mydreamlucky.blogspot.com. W lipcu 2014  roku powstał fanpage na facebooku. Tam wrzucam posty o znaczkach i różnych ciekawych artykułach. Po jakimś czasie otrzymał swoją nazwę Świat listów Lenki. Gdy listów było coraz mniej zmieniłam adres na swiatpocztoweklenki.blogspot.com, a blog otrzymał nazwę Świat pocztówek Lenki. Przez pewnien czas blog widniał pod nazwą Wśród pocztówek

Dziękuję za zajrzenie tutaj! Mam nadzieje, że zostaniesz ze mną na dłużej! 

Miłego dnia! 
Magda 

4 komentarze:

 1. Zostać strażakiem - wspaniałe marzenie :). Nazwa dla bloga to wyzwanie! Ciężko znaleźć tę odpowiednią, która w pełni nas zadowoli. Może po prostu Świat Lenki?

  OdpowiedzUsuń
 2. Strażak w spódnicy ! Och, odważna z Ciebie osóbka, podziwiam i trzymam kciuki za realizację wszystkich zamierzeń. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też miałam dużo kłopotów z nazwą bloga i dalej mi się ona nie podoba, choć nie mam żadnego na nią pomysłu :D Trzymam kciuki! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nazwa bloga taaak... też mam z nią problem. Chciałam po prostu kinganowak, jednak okazało się, że nazwa jest zajęta. Nowaczek też już zajęty, więc nadal kombinuję. Trzymam kciuki,aby i Tobie udało się coś znaleźć! :)

  OdpowiedzUsuń