wtorek, 22 marca 2016

Poszło w świat: styczeń i luty

Witajcie! Jak zwykle po dwóch miesiącach czas na serię Poszło w świat! Kilku przesyłek nie ma, bo z rozpędu sformatowałam aparat. Od razu przepadły mi przesyłki z marca. Urok mojego rozgarnęcia :p Przechodzimy do pocztówek! Kartka przestawiająca piękny krajobraz gminy, w której mieszkam poleciała do Natalii jako wygrana w moim facebookowym konkursie. Walentynka dla Darka, a ostatnia pocztówka poleciała do Palestyny zdobić ścianę jednej postcroserki. Bardzo podoba mi się jej pomysł na stworzenie tęczy z pocztówek. 


Pierwsze trzy przesyłki poleciały do dzieciaków z  Marzycielskiej Poczty . Na ostatnim zdjęciu widać kartki, które wysłałam przez serwis PostcardUnited! Już nawet otrzymałam nowy kraj! 


Mnóstwo zakładek dla Agnieszki i wymianka z Karoliną. Książkowe pocztówki poleciały w podziękowaniu za wygrane konkursy! :) 

List dla Justyny oraz pocztówka dla Sary. Kartka urodzinowa na setne urodziny Pani Marii. Wymiana z Małą Mi na facebooku. Kartki wysłane w ramach Pocztówkowej Marzanny. Na końcu zakładkowa wymianka. 


Na samym końcu "misz-masz" znaczkowy! 

Miłego dnia ! :D

<a href="http://www.bloglovin.com/blog/18197181/?claim=fc5nt8fsrp5">Follow my blog with Bloglovin</a>

8 komentarzy:

 1. Jakie niesamowite przesyłki! Uwielbiam je oglądać. <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej, znaczek z Krainą Lodu! *___*

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się pocztówka którą wysłałaś do Palestyny chociaż raczej nie przepadam za obrazami a ta wygląda jak rekonstrukcja jakiegoś obrazu. No ale piękna jest :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię posty z tej serii na Twoim blogu! Zawsze przesyłki są takie różnorodne, a znaczki takie ładne :) Tęcza z pocztówek? Ciekawy pomysł choć do mnie raczej nie pasuje, ale chętnie zobaczyłabym na żywo taką ścianę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dużo tych przesyłek, dużo :)! Bardzo podobają mi się znaczki - z Krainy Lodu i Monte Cassino :).

  OdpowiedzUsuń
 6. A, i jeszcze pierwsza pocztówka jest cudowna <3!

  OdpowiedzUsuń