sobota, 22 sierpnia 2015

Góra pocztówek!

Jakieś pół roku temu wygrałam u Agi  z bloga Pocztówki Ag mnóstwo pocztówek! Kilka z nich sobie zostawiłam, a częścią obdarowałam koleżankę! Pierwsza pocztówka jest wypisana i bardzo mi się podoba! 

W tej pocztówce się zakochałam od pierwszego wejrzenia! Polowałam na nią na swapach , ale się nie udawało. Bardzo się cieszę ,że sama mnie znalazła :) 

Uwielbiam Małego Księcia, przepiękna historia! Bardzo podoba mi się pocztówka! Nie mogę doczekać się kinowej wersji tej historii. 

Oprócz góry pocztówek dostałam kilka papeterii i ulotki! Już kilka pocztówek wysłałam i odświeżyłam swoje pocztówki na swap :) 

Agnieszko, bardzo dziękuję :) 

8 komentarzy:

 1. gratuluję wygranej! :) kinowa wersja "Małego księcia" przecież już jest. :D akurat byłam w kinie z przyjaciółką, chociaż rzadko bywam w kinie, bo mam wrażenie, że jest coraz droższe. :/ mnie się film podobał, chociaż sporo dodali i trochę usunęli,. nie jest to dokładna ekranizacja książki... którą swoją drogą uwielbiam. :D :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę masz się z czego cieszyć, a ta z wieżą Eiffla w tle to po prostu perełka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje wygranej :) Pierwsza kartka najlepsza! :D Też jestem ciekawa filmu, ale jakoś ostatnio nie mam czasu na kino, choć zazwyczaj bywałam kilka razy w miesiącu tam :(

  OdpowiedzUsuń
 4. gratuluję wygranej! przepiękne kartki. również jestem ciekawa "Małego Księcia", ale chwilowo mam milion innych wydatków i wizytę w kinie muszę odłożyć na inny czas.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :) Jestem fanką ulotek i folderów reklamujących miejsca :) Mam ich mnóstwo.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wygranej :). Tej pocztówki z karuzelą nie lubię :D. A co do małego księcia - bardo chcę iść na niego do kina :)!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję wygranej :)
  Papeteria i ulotki - tego nigdy za wiele! Mam tego naprawdę sporo, a i tu wyłapałam kilka ciekawych rzeczy. Dwie pierwsze pocztówki są urocze. Paryż z karuzelą romantyczny, a kotek genialny. Strasznie mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Za pocztówki z wieżą oddałabym życie, haha :D Mały Książę jest cudowny. Ogółem uwielbiam cytaty głównie z bajek dla dzieci, są takie prawdziwe. Gratuluję wygranej oczywiście ;)

  OdpowiedzUsuń