sobota, 1 sierpnia 2015

Niespodzianka z Wrocławia!

Dziś pokaże Wam list od Tomasza! Na poniższej pocztówce widać wrocławskie kamienice. Bardzo m się podobają, są bardzo kolorowe. W świetle dziennym wyglądają przecudnie. 

W liście były jeszcze tatuaże Minionków i ulotki. Zdjęcia najsłynniejszych europejskich zamków. Już planuję, gdzie powieszę je na ścianie. Zestaw 6 świetnych magnesów! Już wiszą na lodówce.  Najfajniejsze " Śmiech to zdrowie", "Rusz sobą"  i "Czas na rower"  I na koniec najwspanialsze na końcu. Wisiorek Naruto, a dokładnie przedstawia znak Konohagakure, czyli  "Wioski Ukrytej w Liściach". 

 A może chcecie pobawić się w odkrywców i spróbować odgadnąć jak nazywają się poniższe zamki? Przyznam się ,że jednego zdjęcia nie rozpoznaje. Kojarzę zamek, ale nazwy nie znam. 

Dziękuję bardzo Tomaszowi za świetną niespodziankę :) 

11 komentarzy:

 1. Zamków niestety nie rozpoznaję. Natomiast wrocławskie kamieniczki jak najbardziej! W stolicy Dolnego Śląska byłam raz w życiu, ale kamieniczki właśnie zapamiętałam (i dwupiętrowy McDonald w jednej z nich! :D).

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna przesyłka. Zamki również znam "z widzenia", ale niestety gorzej z ich dokładnymi nazwami. Ostatnio kupuje Cheetosy, ale jakoś nie mogę trafić na minionki haha :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A propo Minionków, to własnie jakiś czas temu, oderwałam dołaczony do jakiegos jogurtu, czy serka (nie pamiętam dokładnie) tatuaż z Minionkami i od razu skojarzyłam go z Tobą ;) A zamki bardzo ładne, okazałe, ale żadnego nie rozpoznaje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oja miałam tę samą kartkę ;D https://www.postcrossing.com/postcards/PL-952844
  Z zamków kojarzę tylko Neuschwanstein, bo jest tutaj prawda? ;d Marzę, zeby go kiedyś zobaczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. widzę tu niemieckie zamki na pewno. i zamek w Mosznej? ale nie jestem pewna. szkoda, że zdjęcia nie są większe, to bym się pobawiła w zgadywanie. :DD
  również otrzymałam od Tomasza pocztówkę z Wrocławia, pech chciał że akurat taką, jaką już mam w kolekcji. to chyba mój pierwszy dubel w karierze xd Wrocław jest naprawdę ładnym miastem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślałam, że taka wielkość wystarczy :/

   Usuń
 6. Śliczne pocztówki. Zamków pełnej nazwy nie znam, tylko niektóre kojarzę. Moja siostra ostatnio trafiła na minionki w Cheetosach.
  julkvv.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknie wyglądają te kamienice, takie kolorowe:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Niezbyt orientuję się jeśli chodzi o zamki, jednak tatuaże z minionkami? Tego jeszcze nie widziałam, wszędzie ich pełno, chyba pora najwyższa zobaczyć film :D Wisiorka z Naruto zazdroszczę!

  OdpowiedzUsuń
 9. Te zamki są śliczne! Też dostałam przesyłkę od Tomasza, ale były w niej inne gadżety :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zamki wymiatają! :D Rozpoznaję (o ile dobrze typuję):
  Neuschwanstein (Niemcy)
  Sintra (Portugalia) <3
  Francuski zamek nad wodą, ale nie mam pojęcia jak się nazywa
  Eltz Castle (Niemcy)
  I to koniec :(

  OdpowiedzUsuń