piątek, 7 sierpnia 2015

Trochę książkowo..

Ostatnio udało mi się wygrać kilka zakładek! Przesyłkę dostałam od Mirror of souls ! Wzbogaciła ją o kinowe ulotki i coś słodkiego :) 


Troszkę wcześniej udało mi się u niej wygrać książkę "Girl Online" ! Opowiada o blogerce, która pisze anonimowo i czuje się nieswojo w gronie swoich znajomych. Boryka się z różnymi problemami, ale w jej życiu pojawia się ktoś wyjątkowy! Czyta się szybko i bardzo wciąga!  Mi bardzo przypadła do gustu i cieszę się, że na jesień wychodzi jej druga część :)

Bardzo dziękuję Mirror of souls ! :)  

5 komentarzy:

 1. Mi bardzo miło, że się podoba, służy i się czyta! O to chodzi w lato! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. na jesień już druga część "Girl online"? o kurczę, ja chciałam sobie dopiero pierwszą na wrześniowe urodziny zażyczyć. :D bo też bardzo chcę to przeczytać. :) a Twoje słowa jeszcze bardziej mnie do tego przekonują.
  śliczna jest ta zakładka "I <3 books". ja w swojej kolekcji też mam sporo zakładek. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja podobnie jak Sara dopiero mam w planie zabrać się za Girl Online :D. W sumie to najpierw muszę ją kupić :P. Fajnie, że udało Ci się ją wygrać, szczęściaro!

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja nie słyszałam jeszcze o tej książce :o Ale dodam ją do swojej listy książek do kupienia :D Ja dopiero co przebrnęłam przez 1200 stronicowy "Bastion" S. Kinga i w sumie szukam czegoś co mogłoby mnie zająć na te resztki wakacji :D (albo i nie resztki, bo do października daleko :D )

  OdpowiedzUsuń
 5. Zakładka "I <3 books" jest cudna, widziałam ją kiedyś na Instagramie. O książce słyszałam, ale nie do końca mnie ona przekonuje... muszę chyba przeczytać, aby się upewnić :)

  OdpowiedzUsuń