sobota, 31 października 2015

Sowie czarownice!

Dziś ostatni dzień zgłaszania się do konkursu!Kto jeszcze tego nie zrobił to szybko, szybko się zgłaszać! Serdecznie zapraszam :)  A teraz mam wam do pokazania cudowne pocztówki! Dostałam je od Darii z PEN PALS Community Poland ! Halloween obchodzone jest w wielu krajach, a najhuczniej w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii. W ostatni wieczór października dzieci poprzebierane za potwory chodzą po domach i zbierają cukierki. Dla starszych organizowane są imprezy z motywami horrorów.Pocztówki są trochę mniejsze, niż normalne. Dodaje im to uroku. Zakochałam się w sówkach! Z symboli Halloween najbardziej lubię dynie. Czarownica też jest słodka. Ubolewam, że w polskich sklepach jest mało pocztówek fantasy. Kilka lat temu bawiłam się w "cukierek albo psikus", a jeszcze w tam tym roku spędzałam ten wieczór z koleżankami na oglądaniu filmów. Uwielbiam wszystkie motywy fantasty w książkach, w filmach i  na pocztówkach.


Dodatkowo dostałam taką uroczą kartkę z gratulacjami, Jest taka malutka. Połowa normalnej pocztówki.

Daria, bardzo ci dziękuję! :)

6 komentarzy:

 1. Sówki są boskie, czarownica słodka a kartka z babeczkami śliczna :) Muszę poprosić moich Penpali o jakieś świąteczne pocztówki z ich krajów (USA i Nowa Zelandia).

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta kartka z sówkami jest śliczna! Chciałabym ją mieć u siebie! :D
  Ja chyba nie mam żadnej kartki nawiązującej do Halloween... (ale nie jestem pewna).

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne pocztówki, ja niestety w swojej kolekcji jeszcze nie mam ani jednej halloweenowej kartki, ale co się odwlecze to nie uciecze jak to mówią :)
  Nominowałam cię do liebster blog award: http://pocztowkijoaski.blogspot.com/2015/10/liebster-blog-award-2015.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Sówki i mała czarownica są po prostu rewelacyjne!

  OdpowiedzUsuń
 5. czarownica rzeczywiście urocza a sówki świetne! chyba pierwszy raz spotykam się z kartkami na Halloween. niby to takie oczywiste, że takie kartki muszą być, ale myślę, myślę... i nie, nigdy nie widziałam żadnej, o posiadaniu już nie wspominając :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sówki bardzo interesujące, dużo teraz ich wszędzie, ale w wersji Halloween jeszcze nie widziałam :) Kartka z gratulacjami urocza, uwielbiam takie słodkie karteczki :)

  OdpowiedzUsuń