poniedziałek, 26 września 2016

Szczypta Hiszpanii, odrobina Polski !

Już za oknem jesień. Cieszyć się można ostatnimi promieniami słońca. Choć ubierać się już trzeba ciepło. Już złapał mnie pierwszy katar. W bardzo ciepłe miejsce przeniosła mnie przesyłka od Ani (mypostcrossingx) ! :) 


Majorka to wyspa położona na Morzu Śródziemnym. Ta hiszpańska wyspa głównie utrzymuje się z turystyki. Całkowicie się temu nie dziwie. Chętnie spędziłabym tam kawałek wakacji! 


Do pocztówek Ania dołączyła wiele drobiazgów! Oczywiście magnesy trafiły na lodówkę. Nowe miejsca w mojej kolekcji. Zarówno pierwszy z Krakowa, jak i z Chorwacji. Naklejki w najbliższym czasie zostaną wykorzystane, ale bardzo spodobała mi się naklejkaN w kształcie karuzeli. Po prostu nie mogę przestać na nią patrzeć. Biedronki już zdobią mi tablicę korkową. Większość rzeczy z przesyłek na nią trafia. Niektóre zostają na parę dni, inne na miesiąc, a na prawdę wyjątkowe już na zawsze. Zdecydowanie zachwyciły mnie balsamy! "White Musk" jest moim faworytem. Delikatny i przyjemny. Pozostałe to "Black Tea" i "Bamboo". 

Na końcu mieszanka zdjęć! 

Miłego dnia! 
Magda 

6 komentarzy:

 1. Co za piękne widoki na pocztówce, chętnie bym się tam przeniosła i wygoniła z siebie przeziębienie. A drobiazgi, choć drobiazgi, są przesympatyczne. Biedronki wygrywają ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj wspaniałe te drobiazgi, ale pocztówka i tak wymiata! W ogóle czy tylko ja, kiedy zobaczyłam napis, zaczęłam podśpiewywać w głowie MAAAAJOOOOORKAAAA :D?

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny odcień wody na tej Majorce. Aż chciałoby się tam polecieć/popłynąć. Taka wakacyjna ta kartka i to jest właśnie świetne. Te balsamy muszą być obłędne.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń