piątek, 28 października 2016

Przewieziono w siodle!

Witajcie! Trochę mnie tu nie było, ale powoli wracam! Posty będą się w miarę regularnie pojawiać. Oprócz pocztówek zdecydowanie więcej pojawi się postów na inne tematy. Tak na dobry początek pokażę wam kartkę pocztową z tegorocznej edycji Pony Expres. Bardzo dziękuję Pani Joannie za pamięć o mnie! Tym razem kartka została wysłana z Niemiec. Polska ekipa przejechała od Pilszcza do Lubonia. Chciałabym ich kiedyś zobaczyć w moich okolicach. To już moja trzecia karta pocztowa przewieziona konno. Posiadam również kartkę, która leciała szybowcem. Macie takie wyjątkowe przesyłki w swojej kolekcji? 

Kolejne posty już wkrótce! 
Magda 

5 komentarzy:

 1. Ciekawa i oryginalna kartka, a do tego tematyczne stemple. Właściwie jest to kartka pocztowa, ponieważ adres i zdjęcie znajdują się na tej samej stronie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz całkowitą racje, już poprawiłam :)

   Usuń
 2. Ale świetna kartka. Pierwszy raz słyszę o czymś takim, jak Pony Expres. Cieszę się, że wracasz, bo brakowało tu Ciebie, a ostatnio coraz więcej ludzi się wykrusza z blogowo-pocztówkowej sfery.
  PS. Niedługo wyślę coś do Ciebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pamiętam inne kartki pocztowe, które pokazywałaś i które zostały dostarczone niezwykłymi drogami. Świetnie, że coś takiego ma miejsce, gdyż daje to niesamowitą przyjemność osobom odbierającym te przesyłki we własnych skrzynkach :)

  OdpowiedzUsuń